www.podlaskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:7 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:121 | Ogłoszeń:4478

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia 20 Osób Do Pracy W Szwajcarii.

20 Osób Do Pracy W Szwajcarii.

 PDF
Telefon: 794333223

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem podlaskim
20 osób do pracy w Szwajcarii.

Szanowni Państwo,

poszukujemy pilnie 20 osób do pracy w Szwajcarii.

Miejsce zatrudnienia: okolice Bern

Zakres obowiązków: praca w zakładzie produkcyjnym – branża medyczna, praca polegać będzie głównie na skręcaniu pod mikroskopem części urządzeń dla branży medycznej oraz lutowanie tych części, przyjmowani są mężczyźni i kobiety

Wynagrodzenie: w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego od 25 – 35 CHF/godz. brutto, dodatek za pracę zmianową

Rodzaj umowy: minimum na rok czasu

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dni i godziny pracy: praca na zmiany

Zakwaterowanie: zorganizowane

Kwalifikacje: konieczne są doskonałe umiejętności manualne i dobry wzrok (mogą być dobrze dobrane okulary), gdyż jest to praca z bardzo drobnymi elementami, mile widziana umiejętność lutowania i podobne doświadczenie zawodowe, pracodawca przewiduje 2 miesięczny okres szkolenia

Znajomość języka niemieckiego: dobra (rozmowa przez telefon z pracodawcą) – WARUNEK KONIECZNY

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie bardzo staranne CV w języku niemieckim, ze zdjęciem, na adres mailowy: rekrutacja@sochaandpartners.pl z tytułem maila SZWAJCARIA – PRACA PRZY PRODUKCJI URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH.

Do cv prosimy dołączyć skan dowodu osobistego, oraz ewentualne referencje i potwierdzenie kwalifikacje w podobnych zawodach.

UWAGA! prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google