www.podlaskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:27 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:121 | Ogłoszeń:2449

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Asystent Wsparcia Zespołu Projektów Budowlanych - Praca Zdalna Z Orzeczeniem O Niepełnosprawności

Asystent Wsparcia Zespołu Projektów Budowlanych - Praca Zdalna Z Orzeczeniem O Niepełnosprawności

 PDF
Telefon: Cały Kraj

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Powiat białostocki (bez Białegostoku)
 Powiat wysokomazowiecki
Praca zdalna

Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży, a także wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze osiąga dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów. Jeśli chcesz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym przedsiębiorstwie to może ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie?

Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Asystent Wsparcia Zespołu Projektów Budowlanych - praca zdalna

Zakres obowiązków

• wspomaganie zespołu w prostych zadaniach związanych z obsługą rysunkową projektów
• sczytywanie powierzchni pomieszczeń z rysunku w pliku i wpisywanie ich do arkusza Excela
• wymiana bloków mebli magazynowych na aktualne
• wykonywanie wydruku rzutów projektów do pdf
• wsparcie w prostych czynnościach pakietu Office

Wymagania

• znajomość obsługi programu AutoCad (2D) na poziomie podstawowym
• podstawowa znajomość programu Excel
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• umiejętność analitycznego myślenia
• dobra organizacja czasu pracy
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

• umowę o pracę w stabilnej firmie
• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole
• pracę w formie zdalnej
• 7-godzinny czas pracy

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: praca@obpon.pl

Link do ogłoszenia: https://werbeo.pl/oferty/oferta/1850,OBPON.PL,Asystent_Wsparcia_Zespou_Projektw_Budowlanych

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google